Dlaczego tablica suchościeralna jest tak popularna?

Dlaczego tablica suchościeralna jest tak popularna?

Tablica suchościeralnaTablica suchościeralna to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością.

Spotyka się ją zarówno w szkołach i na uczelniach, jak i np. w salach konferencyjnych lub biurach.

Taki produkt jest zdecydowanie czystszy i wygodniejszy od tradycyjnej tablicy, na której pisze się kredą.

Tablica suchościeralna – zalety

Aby pisać na tablicy suchościeralnej wystarczy mazak. Jest to zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie niż korzystanie z kredy, która może ubrudzić ubranie oraz pozostawia nieprzyjemne uczucie na dłoniach. Co więcej – w przypadku tradycyjnych tablic do zmycia zapisanych treści potrzebna jest wilgotna gąbka lub szmatka. Natomiast tablice suchościeralne nie wymagają takich przygotowań – element wycierający wcale nie musi być namoczony.

Bardzo często zdarza się, że tablica suchościeralna, posiada właściwości magnetyczne. Dzięki temu – oprócz samego pisania – można na niej umieszczać kartki z notatkami za pomocą magnesów.

Na rynku znajduje się wiele pomocy naukowych w formie nakładek, które przystosowane są do stosowania wraz z tego typu tablicami. Układ współrzędnych doskonale sprawdzi się na lekcjach matematyki, a pięciolinia umożliwi zapis nutowy na zajęciach z muzyki.

Co więcej, tego typu tablice – wykonane najczęściej z aluminium – są stosunkowo lekkie. Nic nie stoi na przeszkodzie aby zamontować je na ścianie, która została wykonana np. z karton-gipsu.

Tablice – nie tylko w procesie edukacji

Bez wątpienia tego typu tablice stanowią doskonałą pomoc w procesie edukacji – zarówno w przedszkolach, szkołach, jak i na uczelniach wyższych. Mimo wielkiej cyfryzacji, która następuje w ostatnich latach, wciąż trudno wyobrazić sobie salę lekcyjną bez tablicy.

Jednak tego typu produkty cieszą się dużym powodzeniem także w biznesie. W centralnym punkcie niemal każdej sali konferencyjnej czy szkoleniowej zawsze znajduje się tablica suchościeralna. Czy będzie to burza mózgów czy spotkanie działu – na tego typu planszy wyjątkowo łatwo jest zapisywać i prezentować wszelkiego rodzaju założenia lub pomysły.

Lekkie aluminiowe tablice suchościeralne w różnych rozmiarach mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie. Do zamówionego produktu często są dodawane akcesoria takie jak markery, ścieraki czy magnesy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Komentarze są wyłączone dla powyższego wpisu.