Gabloty wolnostojące – czyli sposób na ekspozycje ogłoszeń bez konieczności wieszania gabloty

Gabloty wolnostojące – czyli sposób na ekspozycje ogłoszeń bez konieczności wieszania gabloty

Gabloty wolnostojąceGabloty wolnostojące doskonale sprawdzą się w miejscach, gdzie z jakiś powodów nie mamy możliwości
zawieszenia gablot wiszących. Dodatkową, bardzo istotną cechą, jest mobilność – czyli możliwość przenoszenia gablot ogłoszeniowych wolnostojących. Nie są to ich jedyne zalety – w dzisiejszym wpisie przedstawiamy Państwu kilka powodów dla których warto postawić właśnie na gabloty wolnostojące!

 

Zapraszamy do lektury!

 

 

Gabloty wolnostojące, czyli jak wyeksponować ogłoszenia bez konieczności wieszania gabloty

Co zrobić, by przykuć uwagę przechodniów ogłoszeniem, jednocześnie nie wkraczając w jego osobistą przestrzeń? Różnego rodzaju potykacze reklamowe, o które, jak sama nazwa wskazuje, naprawdę można się potknąć, niekiedy tylko przeszkadzają, zamiast spełniać swoją funkcję promocyjną. Dobrym rozwiązaniem w wyeksponowaniu danego ogłoszenia jest zastosowanie gabloty wolnostojącej. Nie da jej się nie zauważyć, a z drugiej strony, idealnie dopasowuje się ona do różnych stylów wyposażenia wnętrz.

Widoczna i zarazem dyskretna gablota wolnostojąca

Zastosowanie gablot wolnostojących w różnego rodzaju budynkach niesie za sobą jeden cel: wyeksponowanie wywieszonego na nich ogłoszenia. Konstrukcja sama w sobie jest solidna, odporna na różnego rodzaju uszkodzenia i trwała. Z drugiej strony, dzięki smukłej linii oraz estetycznym wykończeniom, pasuje dosłownie do każdego wnętrza, tworząc harmonijny układ. Gabloty wolnostojące mogą stanowić element wyposażenia placówek oświatowych, urzędów miejskich, budynków firmowych, szkół, a nawet budynków kościelnych. Co więcej, ustawienie takiej gabloty nie wymaga wiercenia dziur w ścianie – wystarczy po prostu znaleźć wolną przestrzeń dla takiej konstrukcji oraz postawić ją.

W naszej ofercie dostępne jest kilka modeli gablot wolnostojących wewnętrznych – zapraszamy do zapoznania się z tymi produktami!

Gabloty wolnostojące na zewnątrz?

Wybranie ogłoszeniowych gablot wolnostojących jest także dobre dla osób, którym zależy na wywieszaniu ważnych informacji poza budynkiem. Prezentowane w naszej ofercie konstrukcje są wykonane z wysokojakościowych materiałów, odpornych na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Szklane drzwi gablot nie parują, dzięki czemu komunikat zawsze będzie dostępny oraz czytelny. Co jakiś czas gabloty mogą być czyszczone z użyciem podstawowych środków czystości, które nie wpłyną na uszkodzenie konstrukcji.

Gabloty wolnostojące zewnętrzne to bardzo popularny wśród naszych klientów produkt. Sprawdź, jakie modele gablot wolnostojących zewnętrznych mamy w ofercie!

Bez remontów, projektów aranżacyjnych, planowanego przemeblowania – takie wolnostojące gabloty ogłoszeniowe mogą już dziś pojawić się w wybranym przez Ciebie pomieszczeniu bez nakładu ogromu pracy. To praktyczne i efektywne rozwiązanie w ekspozycji ważnych dla Ciebie informacji. Wybierz spośród wielu rozmiarów, wzorów i kolorów. Solidna konstrukcja na pewno będzie służyć Ci latami, a Ty nie znajdziesz lepszego, tradycyjnego sposobu na wywieszenie ogłoszeń i zabezpieczenia ich przed zniszczeniem.

Alternatywne rozwiązania dla gabloty wolnostojącej

Jako producent gablot ogłoszeniowych jesteśmy świadomi, że gabloty wolnostojące są jednym z najdroższych dostępnych rozwiązań. Jeżeli rozwiązanie to nie wpisuje się w Państwa budżet – zapraszamy do przyjrzenia się innym, alternatywnym rozwiązaniom.

Gabloty wiszące

Czyli tańsza alternatywa dla gablot wolnostojących. Niestety – aby zamontować gabloty wiszące musimy mieć do tego miejsce,a w wielu przypadkach – zgodę właściciela budynku na zawieszenie gabloty ogłoszeniowej wiszącej na ścianie. Jeżeli jednak macie Państwo taką możliwość – zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na gabloty wiszące – znajdą w niej Państwo zarówno gabloty wiszące wewnętrzne jak i gabloty wiszące zewnętrzne.

Ramki OWZ (otwórz-włoż-zamknij) – czyli najtańsze z możliwych rozwiązań, które umożliwia nam ekspozycję plakatów. Ramy plakatowe OWZ umożliwiają na szybka wymianę plakatu, dodatkowo w zestawie posiada folię UV – która zabezpiecza go przed wyblaknięciem. Jest to rozwiązanie niskobudżetowe, a stosunek jakości do ceny jest na prawdę dobry! Nasza firma jako producent ramek OWZ może zaoferować te produkty w najlepszych cenach. Sprawdź naszą ofertę na ramy OWZ.

 

Dziękujemy za poświęcony czas. Mamy nadzieję, ze dostarczyliśmy Państwu dużą dawkę wiedzy o produktach, jakimi są gabloty wolnostojące. W przypadku pytań – zapraszamy do kontaktu!

Poniżej przedstawiamy zdjęcia przykładowych, dostępnych w naszej ofercie gablot ogłoszeniowych wolnostojących.

Gabloty wolnostojące
Gablota wolnostojąca
Gablota na nogach
Gablota ogłoszeniowa stojąca

 

Komentarze są wyłączone dla powyższego wpisu.