Do czego mogą przydać się tablice do ogłoszeń?

Do czego mogą przydać się tablice do ogłoszeń?

Tablice do ogłoszeń to bardzo popularne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie zachodzi Tablice do ogłoszeńpotrzeba wywieszenia ważnych informacji. Często jednak spotykamy tablice ogłoszeniowe pełniące inną funkcję niż tylko informacyjną. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno tablice ogłoszeniowe wiszące jak i wolnostojące.

 

Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu. w którym odpisujemy do czego mogą przydać się tablice do ogłoszeń.

 

Do czego mogą przydać się tablice do ogłoszeń?

Jedną z prostych, aczkolwiek skutecznych, i co najważniejsze, używanych do dzisiaj form reklamy, są tablice do ogłoszeń. Choć o ich popularyzacji, szczególnie w średniowieczu, zazwyczaj się nie mówi, to niewątpliwie jest to jeden z najstarszych, używanych do dzisiaj, sposobów na przekazanie informacji. Kiedyś tablice w formie gablot można było znaleźć w każdym mieście, firmie, placówce miejskiej, a nawet w budynkach kościelnych. Powoli taka forma przekazywania informacji zaczęła przekształcać się w elektroniczne wiadomości – strony internetowe, newslettery, a teraz, media społecznościowe. Jednak na rynku nadal można kupić tablicę do ogłoszeń – jednak do czego może się ona przydać?

Tablice ogłoszeniowe – sposób na komunikację w firmie

W pracy, w której większość czasu spędza się przed monitorem, czasem chciałoby się odpocząć. Informacje, które docierają do nas przez pocztę elektroniczną, komunikatory, social media i inne platformy lub aplikacje, niekiedy mogą przytłoczyć. Tablica do ogłoszeń jest skutecznym oderwaniem od wirtualnego świata, w którym krótkie komunikaty mogą umykać. Informacja o ważnym spotkaniu, ostatecznych terminach realizacji zlecenia, a nawet o imprezie integracyjnej, zawieszona na tablicy w siedzibie firmy, doskonale spełnia swoją funkcję.

Szkolna gazetka umieszczona na tablicach ogłoszeniowych

Nie chodzi tu o formę czasopisma, ale o potoczne nazewnictwo szkolnych tablic, wiszących w każdej klasie – przystrajanych ze względu na porę roku, uroczystości szkolne czy święta narodowe. Choć wiele osób uważa, że takie tablice są już przeszłością, to, szczególnie w przedszkolach lub szkołach podstawowych, można takie „gazetki” znaleźć. Wyparcie kredowych tablic ich interaktywnymi odpowiednikami nie oznacza, że wszystko zastępuje się multimediami. Nauka w otoczeniu z kolorowymi literkami, kartkami, kwiatkami z papieru lub krepy, na pewno będzie bardziej efektywna, niż w zimnych, surowych klasach.

Gabloty ogłoszeniowe jako miejsce wywieszania ogłoszeń lokalnych

Jak na tablicę ogłoszeń przystało, nadal służy ona po prostu do wywieszania…ogłoszeń. To szybka, prosta i przede wszystkim, niemalże niekosztowna forma przekazania informacji lub zareklamowania towarów czy usług. Najczęściej takie konstrukcje informacyjne można znaleźć w mniejszych miejscowościach lub na osiedlach, gdzie sąsiedzi mają do zaoferowania wynajem mieszkania, sezonową pracę, a nawet przykładowe produkty na wydanie lub sprzedaż. Często na takich tablicach można znaleźć informacje o wydarzeniach kulturalnych lub sportowych, odbywających się lokalnie.

Mimo przekonania, że w obecnych czasach wszystko można znaleźć w sieci, to czasem warto przystanąć przy tablicy ogłoszeń, by dowiedzieć się o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w swoim mieście, albo by znaleźć coś dla siebie.

Jak odpowiednio wybrać tablice do ogłoszeń?

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo dużo różnego rodzaju tablic do ogłoszeń. Najbardziej popularnym produktem są gabloty ogłoszeniowe. W naszej ofercie znajdują się zarówno gabloty wewnętrzne jak i zewnętrzne. Najczęściej wybieranymi produktami są gabloty wiszące. Ich bezdyskusyjną zaletą jest ograniczony dostęp do ogłoszeń, ponieważ  nasze gabloty wiszące posiadają przeszklone, zamykane na kluczyk drzwi. Jeżeli jednak nie macie Państwo możliwości zawieszenie gabloty, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gablot wolnostojących.

Tańsze alternatywy dla gablot ogłoszeniowych

Musimy przyznać, że gabloty ogłoszeniowe to niemały wydatek. Jeżeli przekracza on Państwa budżet, polecamy do zapoznania się z naszą ofertą na ramki OWZ. Produkty te można stosować na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Jeszcze tańszym rozwiązaniem, jednakże przeznaczonym jedynie do stosowania wewnętrznego są tablice korkowe (w ramie aluminiowej lub w ramie drewnianej), tablice tekstylne (również dostępne w ramach drewnianej oraz aluminiowej) czy tablice magnetyczno-suchościeralne.

W przypadku wątpliwości – standardowo już – zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Dziękujemy za poświęcenie uwagi. Poniżej zamieszczamy kilka przykładowych zdjęć prezentujących tablice do ogłoszeń.

 

Gablota ogłoszeniowa wewnętrzna

Gablota wisząca dwudrzwiowa

Gablota ogłoszeniowa dzielona

Gabloty do ogłoszeń

Tablice do ogłoszeń

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze są wyłączone dla powyższego wpisu.