Gabloty szklane, szafki przeszklone

Witryna wisząca na ścianie? Przeszklona i szczelnie zamknięta tablica ogłoszeń? A może coś do biblioteki albo urzędu? Arte-bis specjalizuje się w produkcji szklanych gablot.  W ofercie znajdziesz wiele produktów, w których niewielka przestrzeń zamknięta za szkłem służy do prezentowania, informowania i wystawiania. Nasz bogaty katalog, przeznaczony dla wielu branż i instytucji, łączy wspólne przeznaczenie, w którym istotną rolę odgrywa transparentne zabezpieczenie ważnych treści lub cennych przedmiotów.

Nasze autorskie projekty szafek, gablot, witryn i innych form przestrzennych dopasowujemy do potrzeb Klientów. Oprócz stałych kształtów i rozmiarów tworzymy produkty na zamówienie, najczęściej z całą koncepcją zagospodarowania powierzchni wystawienniczej. Jako twórca projektów i producent gablot szklanych, a także dystrybutor, za pośrednictwem sklepu internetowego oferujemy zarówno produkty, przeznaczone do przygotowania ekspozycji we wnętrzu, jak i do prezentacji informacji na zewnątrz. Te pierwsze są niezbędne w muzeum, galerii handlowej czy szkole. Te drugie, koniecznie z odpowiednim zabezpieczeniem przed dewastacją lub niesprzyjającą pogodą, przydatne są na przykład do przedstawienia aktualnego repertuaru kina lub teatru albo ważnych informacji przed urzędami.

Średnia ocen: 3.7 / 5. Ilość ocen: 12

Strona 1 z 41234

Produkcja gablot szklanych

Mamy nadzieję, że pozwolicie Państwo podzielić się z Wami naszą wiedzą i praktyką. Wiele zrealizowanych zleceń i modeli przeszklonych mebli oraz witryn wystawienniczych daje nam do ręki największy atut – doświadczenie. Asortyment tworzyliśmy od podstaw, dzięki czemu doskonale wiemy, jaki efekt wizualny osiągnąć przy pomocy konkretnych akcesoriów. Skutecznie doradzimy, jaki typ wybrać, by treści, towary czy przedmioty, które chcecie Państwo wyeksponować, przyciągnęły uwagę odbiorców. Do każdej prezentacji dobierzemy odpowiedni typ ram, powierzchni, orientacji. Chętnie podzielimy się wiedzą, w jakich pomieszczeniach lepiej będą prezentować się meble wiszące, a w jakich stojące. Orientujemy się, dlaczego warto zaopatrzyć się w potrzebne produkty u ich wytwórcy, dlatego proponujemy pełny asortyment we własnym sklepie internetowym.

Jako producent gablot wiemy, że ich zawartość powinna być dobrze widoczna w różnych warunkach oświetleniowych.  Do tablic z ogłoszeniami montujemy źródła jasnego światła, w galerii czy muzeum musi ono służyć podkreśleniu nastroju, który kojarzy się z eksponowanym artefaktem. Proponujemy więc zamontowanie dodatkowego oświetlenia LED, w rodzaju uzależnionym od przeznaczenia przeszklonego mebla. Wszystkie konstrukcje wykonywane są z zastosowaniem bezpiecznego, akrylowego szkła. Dzięki temu nie zaszkodzi im nawet przypadkowe zdarzenie, które mogłoby przynieść uszkodzenie ramy lub pokrywy. Część ekspozycyjna, zależnie od modelu i przeznaczenia, jest magnetyczna lub korkowa.  Na specjalne zamówienie możemy zmodyfikować lub wymienić seryjne wyposażenie każdego artykułu.

Szklane czy przeszklone?

W naszym asortymencie posiadamy dwa typy produktów. Modele wiszące są najczęściej przeszklone, a ich budowa opiera się na ramach różnej szerokości, które są wykonane z drewna lub aluminiowe. Konstrukcja szklana może wisieć lub stać, ale zawsze służy do wyróżnienia ekspozycji, która przez brak ram zapewnia nieskrępowany dostęp do zawartości. Wybór każdej z nich zależy od tego, co będziemy w niej umieszczać i gdzie przewidujemy ustawienie czy zawieszenie całej konstrukcji. Ekspozycja zawartości będzie zależeć także od szerokości ram. Wykończenie w kolorze naturalnego drewna nie sprawdzi się tam, gdzie pokazywane treści wymagają skupienia i uwagi. Warto je natomiast zastosować przy mniej istotnej zawartości jako element wystroju wnętrza.

Gabloty aluminiowe

Na zewnątrz najlepiej zastosować szczelną szafkę z wytrzymałych materiałów. Najczęstszym rozwiązaniem jest zastosowanie grubego, odpornego na stłuczenie, wzmocnionego szkła akrylowego, którego lekkie i wytrzymałe ramy będą aluminiowe. Dla utrzymania nieprzepuszczalności, zwłaszcza w lokalizacjach odsłoniętych, narażonych na opady i wilgoć, najlepiej zdecydować się na uszczelnioną skrzynkę otwieraną przy pomocy siłownika gazowego, który domknie całość z dociśnięciem klapy. W miejscach osłoniętych i zadaszonych wystarczy solidna witryna z zamknięciem na klucz.

Zapraszamy do obejrzenia naszego bogatego asortymentu mebli wystawienniczych! Oferta pozwoli Państwu na odnalezienie inspiracji i pomysłów urządzenia informacyjnej i wizualnej przestrzeni zgodnie z potrzebami i spodziewanym efektem. Oferujemy konkurencyjne ceny i pomoc w planowaniu i doborze akcesoriów do konkretnych pomieszczeń. Wszystkie gabloty przeszklone mają gwarancję producenta, dzięki czemu nasi kontrahenci bez problemu poradzą sobie z jakąkolwiek usterką detalu lub całości produktu.