Gabloty na klucze

Dla hoteli, szkół oraz innych instytucji polecamy klasyczne gabloty na klucze. Zawieszenie takiej witryny na ścianie pozwala szybko i łatwo odnaleźć potrzebny w danej chwili klucz. Nad każdym z nich jest miejsce, na którym można go opisać lub oznaczyć. Taka zamykana witryna chroni przed dostępem osób postronnych, a jednocześnie dobrze się prezentuje – na przykład w hotelowej recepcji, na portierni w biurze czy w innym miejscu.

Każda oferowana gablota szklana na klucze jest estetyczna i wykonana z bezpiecznych materiałów – m.in. specjalnego szkła oraz profili z aluminium. Może zostać wykonana na wymiar – tak, aby pomieściła określoną ilość kluczy i wpasowała się w dostępne na ścianie miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą witryn zamykanych! Służymy pomocą w doborze najlepszego dla Państwa rozwiązania.

Nie znaleziono produktów, które spełniają Twoje kryteria. Spróbuj menu nawigacyjnego u góry strony.

Gablota na klucze - gdzie pasuje?

Szklana, zamykana witryna sprawdzi się wszędzie tam, gdzie przechowuje się sporą ilość kluczy, a więc:

Proponowane gabloty szklane ułatwiają zachowanie porządku - każdy kluczyk ma tam swoje miejsce. Dzięki temu recepcjonista czy portier błyskawicznie znajdzie potrzebny klucz, a klient nie będzie musiał się niecierpliwić. Sama witryna zamykana na klucz jest bardzo estetyczna. Można łatwo dopasować ją do danego wnętrza dzięki pomalowaniu profili aluminiowych na wybrany kolor. Zamknięcie zabezpiecza klucze przed niekontrolowanym dostępem. Koszt gabloty zależy od jej wymiarów oraz wyposażenia w dodatkowe funkcje, na przykład oświetlenie. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny indywidualnej dla gabloty szklanej na wymiar!