Gabloty na manekiny

W świecie mody prezentacja realnych walorów oferty projektantów i producentów wciąż ma ogromne znaczenie. Mimo rozwoju sprzedaży internetowej wielu Klientów woli zakupy na żywo, podczas których można zobaczyć, przymierzyć i ocenić ubiór. Galerie handlowe i butiki konkurują o Klientki nie tylko za pomocą ofert promocyjnych. Kluczowa pozostaje odpowiednia ekspozycja stroju na manekinach, która pozwala ocenić możliwości jego zastosowań, łączenia z innymi częściami garderoby i dodatkami. 
Do tej pory prezentacja modnych kreacji na figurach odbywała się najczęściej w czterech ścianach sklepu czy boksu handlowego. Gabloty na manekiny z naszego asortymentu pozwalają na wyjście z ofertą poza tę zamkniętą i ograniczoną przestrzeń. Dzięki ich hermetycznej konstrukcji można bezpieczne pozostawić je przed sklepem, nawet wprost na ulicy lub pasażu handlowym. Nasze zabezpieczenia umożliwią skuteczne prezentowanie oferty handlowej, która zaciekawi Klientów i skłoni do odwiedzin w sklepie. Wyjście z ciekawie zaprezentowanym asortymentem w przestrzeń publiczną to alternatywa dla innych form reklamy, która może okazać się bardzo pomocna w zwiększaniu obrotów. Zamówienie produktów z katalogów może okazać się jedną z najlepszych inwestycji w dziejach Państwa firmy.

Nie znaleziono produktów, które spełniają Twoje kryteria. Spróbuj menu nawigacyjnego u góry strony.

Gablota na manekiny - zalety

Każda nasza gablota na manekiny powstaje ze szczególną dbałością o ochronę cennej zawartości. Kompletnie ubrana figura, zwłaszcza jeśli prezentuje modny i ekskluzywny komplet, przedstawia dużą wartość. Dlatego podczas projektowania skupiliśmy się na skutecznych zabezpieczeniach przed zniszczeniem lub kradzieżą, które jednak nie przesłoniłyby eksponowanej zawartości. Postawiliśmy na hartowane lub klejone szkło, odporne na stłuczenia i zarysowania, połączone sprawdzonymi profilami z oksydowanego aluminium. Bezpieczne zamki, wypróbowane w gablotach muzealnych, wydajnie chronią przed niepowołanymi rękoma.

Przy wysokim poziomie ochrony nasze gabloty na manekiny wciąż pozostają tym, do czego są powołane – transparentną przestrzenią ekspozycyjną, w której ani jeden z elementów w żaden sposób nie odwraca uwagi od prezentowanych kreacji. Nawet pod długim okresie użytkowania – oczywiście przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji zwykłymi środkami czystości – stylizacje wewnątrz witryn są doskonale widoczne. Dzięki całkowitemu przeszkleniu można je oglądać z każdej strony, co często bywa niemożliwe przy ustawieniu na wystawie lub pod jedną ze ścian w sklepie. Przy zmianie wystroju zapewniają łatwy dostęp do środka i pewne ustawienie manekina wewnątrz konstrukcji. Charakteryzuje je wysoki poziom bezpieczeństwa przy jednoczesnym utrzymaniu prostoty obsługi i użytkowania.

Skuteczny nośnik reklamy wprost od producenta

Podobnie jak w przypadku pozostałych pozycji z naszego asortymentu, na życzenie Klientów wykonujemy dodatkowe usługi lub montujemy niestandardowe wyposażenie. Część z nich decyduje się na wybór kolorowych części konstrukcyjnych z aluminium, dopasowując je do konwencji lub stylistyki sklepu – często barwa pełni również funkcję logo. Wówczas malujemy je na jeden z kolorów dostępnych w palecie RAL. Gabloty na manekiny warto wyposażyć w oświetlenie, które jeszcze bardziej wyeksponuje sylwetkę i znajdujący się na niej ubiór. Na zamówienie doposażamy witrynę w taśmy LED-owe, zapewniające równomierne światło. Wyróżni ono zwłaszcza błyszczące dodatki i połyskliwe elementy garderoby, ale może stać się wyróżniającym punktem świetlnym w swoim najbliższym otoczeniu.

Sprawdzone produkty ekspozycyjne

Arte-bis to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku mebli ekspozycyjnych. Od ponad dwudziestu lat projektujemy i wytwarzamy przeszklone witryny ekspozycyjne i muzealne, wiszące i stojące tablice informacyjne oraz wiele innych specjalistycznych opraw użytkowych. Oferujemy Państwu również opcję wykonania przezroczystej konstrukcji dla ochrony Waszych artykułów w nietypowych wymiarach i kształtach, dostosowanych do autorskich koncepcji czy ukształtowania przestrzeni (na przykład w orientacji poziomej lub do pomieszczenia kilku figur). Na wszystkie produkty i usługi udzielamy gwarancji na 24 miesiące. Zachęcamy do kontaktu – można zwrócić się do nas z każdym pytaniem, także w sprawie porad i planowania ekspozycji.