Gabloty ogłoszeniowe, informacyjne, tablice na klatki schodowe

Urzędy, placówki oświatowe, kulturalne, regionalne stowarzyszenia – mnóstwo instytucji bazuje na różnych formach komunikacji. I choć obecnie każdą informację można przekazać przez Internet, wiele osób nadal korzysta z tradycyjnych form dostarczania wiadomości do swoich odbiorców. Niezmiennie jednymi z najpopularniejszych są miejsca, w których zamieszcza się komunikaty, wiadomości i ogłoszenia.

Bezpieczne gabloty ogłoszeniowe

Nawet tradycja ulega nowoczesności, dlatego warto skorzystać z innowacyjnych produktów z katalogu środków ekspozycyjnych firmy Arte-bis. Wywieszanie ogłoszeń w miejscach publicznych rodzi rozmaite zagrożenia i niedogodności. Brak odpowiednich zabezpieczeń może spowodować nieuprawniony dostęp i niszczenie anonsów, ich narażenie na skutki zanieczyszczenia powietrza i – w przypadku tablic zewnętrznych – niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wypróbujcie Państwo nowoczesne gabloty ogłoszeniowe, dopracowane estetycznie i gwarantujące zabezpieczenie umieszczanych treści. Każdy artykuł z naszej oferty jest wyposażony w jedno- lub dwuskrzydłowe zamknięcie, zabezpieczone specjalistycznymi zamkami, które ułatwiają dostęp do wnętrza jedynie osobom do tego uprawnionym. Szkło hartowane, akrylowe lub wysokiej jakości plexi zapewnią utrzymanie transparentności i ochronę przed aktami wandalizmu.

Wszystkie nasze witryny ogłoszeniowe nie stwarzają również zagrożenia dla osób przebywających w ich sąsiedztwie, co jest szczególnie ważne w przypadku szkół i przedszkoli. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych jednostek, proponujemy spersonalizowane witryny stojące i wiszące, wewnętrzne i zewnętrzne, z ramami z wyprofilowanego aluminium bez kantów, dodatkowo zabezpieczone zaokrąglonymi narożnikami z tworzywa sztucznego. Wszystkie modele przygotowywane są z dbałością o szczegóły i z myślą o bezpieczeństwie osób z nich korzystających. Produkty te polecane są do zastosowania w miejscach, gdzie często przebywają dzieci –  na przykład w hallach i szkolnych korytarzach, ale także w bibliotekach, domach kultury, muzeach, schroniskach młodzieżowych czy w galeriach sztuki.

Tablice ogłoszeniowe

Rozmiary tablic ogłoszeniowych kończą się na formacie 100 x 150 cm. Przy tak dużych wymiarach sprawdza się wytrzymałość stosowanych przez nas wzmocnionych profili aluminiowych, które gwarantują trwałość i szczelne przyleganie do ściany. Gabloty na ogłoszenia do wnętrz (np. tablicę informacyjną na klatki schodowe) można zamówić z trzema rodzajami powierzchni użytkowej do wyboru: korkową, tekstylną lub blaszaną, przeznaczoną do mocowania magnetycznego. Ich głębokość waha się pomiędzy 4 a 6 centymetrami i zależy od powierzchni konstrukcji. Produkty przeznaczone na zewnątrz są dostępne jedynie w opcji magnetycznej z grubym szkłem akrylowym. Oprócz wersji do zawieszenia często zamawiane są w formie wolnostojącej.

Gabloty często uzupełniają tablice ogłoszeniowe ze względu na doskonałą ochronę zawartości. Wskazane są wszędzie tam, gdzie zamieszczane są ważne, oficjalne komunikaty i zawiadomienia, np. urzędowe ogłoszenia o przetargach na korytarzach instytucji samorządowych lub, jeśli chodzi o klatki schodowe, komunikaty spółdzielni mieszkaniowej o okresowych przeglądach instalacji. Znajdą swoje zastosowanie także na zewnątrz – w estetycznej prezentacji plakatów, repertuarów teatralnych i kinowych, rozkładów jazdy czy restauracyjnego menu. 

Gabloty informacyjne od producenta

Nasi Klienci mogą zdecydować o wybraniu dodatkowych opcji do gablot z oferty podstawowej. Ważną funkcję może pełnić w nich oświetlenie, które jeszcze bardziej wyróżni eksponowane wewnątrz treści. Najlepiej sprawdza się w tej roli LED-owe, z dyskretnie rozproszonym światłem, tworzącym niebanalny element wystroju pomieszczenia. Pozwoli ono, by zawartość witryny pozostawała widoczna nawet w niesprzyjających warunkach – półmroku czy przy wyłączonym oświetleniu głównym. Na specjalne zamówienie przygotujemy dla Państwa również bryłę w niestandardowych wymiarach, dopasowaną do konkretnego miejsca, które w Waszych planach koniecznie musi zostać przeznaczone do zamieszczania komunikatów i ogłoszeń. Nasze gabloty informacyjne mają za zadanie eksponować ważne treści, dlatego zawierają szkło i lekkie profile z oksydowanego aluminium. Możemy je jednak dopasować do dowolnej aranżacji wnętrza, barwiąc na życzenie elementy konstrukcyjne według palety RAL. Dotyczy to także powierzchni użytkowej w przypadku, gdy tablica ogłoszeniowa jest wykonana z blachy lub materiału tekstylnego. Na każdy element naszego produktu udzielamy dwuletniej gwarancji. Zapraszamy Państwa do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie i doradzimy, jakie meble ekspozycyjne będą najbardziej pasować do Waszych wnętrz.