Gabloty wewnętrzne

W instytucjach użytku publicznego, szkołach, poczekalniach, muzeach, bibliotekach, a także na klatkach schodowych spotkać można najczęściej gabloty wewnętrzne, które znakomicie porządkują wszystkie niezbędne do przekazania informacje w przejrzysty i zrozumiały sposób. Ich uniwersalność sprawia, że mają szereg przeróżnych zastosowań. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane do przekazywania ogłoszeń, umieszczania plakatów reklamowych, czy regulaminów. Gabloty wewnętrzne zdecydowanie ułatwiają nam dostęp do ważnych komunikatów. Są również niezbędnym wyposażeniem firm. Umieszczając w pomieszczeniu gablotę wewnętrzną, mamy pewność, że zawarte na niej ogłoszenia i informacje nie zostaną w żaden sposób naruszone, zmienione czy zniszczone – wszystko za sprawą szyby, która uniemożliwia osobom trzecim dostęp do prezentowanych materiałów. Z tego względu gabloty wewnętrzne znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje wyłącznie potrzeba przekazania komunikatów bez angażowania odbiorcy do wymiany wiadomości.

Gabloty wewnętrzne – wolnostojące i wiszące

W naszym asortymencie znajdują się nowoczesne gabloty wewnętrzne, które doskonale posłużą jako estetyczna przestrzeń na prezentację treści oraz innych materiałów. Wszystkie produkty wytwarzane są z najlepszej jakości, trwałych podzespołów, aby były odporne na czynniki zewnętrzne, możliwe uszkodzenia i wyglądały tak samo dobrze nawet po upływie kilku lat. Ponadto produkcja gablot wewnętrznych marki Arte-Bis odbywa się wyłącznie w Polsce – wybierając gabloty dostępne w naszym sklepie internetowym, wspierasz rodzimy rynek branży środków prezentacji wizualnej. Do wyboru są dwa rodzaje gablot wewnętrznych:

Z łatwością dobierzesz produkt, który spełni Twoje indywidualne oczekiwania i potrzeby. Gabloty wiszące są bardzo praktyczne i sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie mamy przestrzeni na inny rodzaj prezentacji. Gabloty wolnostojące można np. wykorzystać do tworzenia ciekawych galerii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem nowoczesnych produktów.