Gabloty przesuwne

W naszej ofercie mamy dla Państwa również proste w obsłudze wiszące wewnętrzne gabloty ogłoszeniowe, otwierane przy pomocy dwóch szklanych tafli w prowadnicach. Solidne szkło, które łatwo przesunąć na drugą połówkę ramy, stanowi w nich odpowiednie zabezpieczenie dowolnej zawartości. Gabloty przesuwne informacyjne przydają się w eksponowaniu treści, którą jednocześnie chcielibyśmy ochronić przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, utratą estetyki czy wandalizmem. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie trwa ożywiony ruch i opcja przesuwnych zabezpieczeń zwiększa wygodę użytkowania. Gazetki ścienne na szkolnych korytarzach, domach pomocy społecznej czy domach kultury, ekspozycje prac plastycznych w przedszkolu czy oszklone tablice informacyjne w wąskich przejściach – każdy z tych pomysłów na aranżację wnętrza zrealizujecie Państwo z produktami Arte-bis.
Podczas projektowania ogłoszeniowych mebli do publicznego użytku zwracamy szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Staramy się nie przeoczyć żadnego detalu, dlatego postawiliśmy na zaokrąglone ramy z lekkiego metalu, dzięki którym można uniknąć kontuzji po przypadkowym zderzeniu ze skrzynią. Podwójne, przesuwne tafle szkła zostały wykonane z półproduktów wysokiej jakości, których odporność na Państwa życzenie możemy jeszcze wzmocnić, stosując szkło hartowane lub akrylowe. Do każdej informacyjnej gabloty przesuwnej możemy dołączyć specjalny dwustronny zamek z obejmami, który zabezpieczy dostęp do wnętrza witryny przed niepowołanymi osobami. Zajęliśmy się tym z myślą o placówkach oświatowych, w których kwestie bezpieczeństwa najmłodszych szczególnie leżą na sercu ich kierownictwu.

Nie znaleziono produktów, które spełniają Twoje kryteria. Spróbuj menu nawigacyjnego u góry strony.

Ekspozycje w eleganckiej oprawie

Z naszej oferty warto wybrać ogłoszeniowe wewnętrzne gabloty przesuwne nie tylko ze względu na wymogi BHP i wysoką informacyjną funkcjonalność. Wzmocnione, wąskie, aluminiowe profile dopasują się zarówno do tradycyjnego wystroju wnętrz, jak i nowocześniejszych rozwiązań. Zaokrąglone narożniki z tworzywa sztucznego, dopasowane do przekrojów ram, podkreślą elegancki wygląd i podwyższą poziom bezpieczeństwa na szkolnych korytarzach. Jasne i lekkie obramowanie najlepiej pozostawić z płytą wypełniającą plecy mebla w standardowym kolorze białym, choć na życzenie możemy umieścić tam dowolny kolor, współgrający z projektem wizualnym dowolnego wnętrza. Taka witryna jest zdecydowania lepsza niż gablota drewniana. Jednak wychodzimy z założenia, że nasze produkty nie powinny być ważniejsze od ich zawartości, dlatego stawiamy na ich transparentność. Dzięki prostemu i efektownemu designowi osoby odpowiedzialne za umieszczenie wewnątrz witryn odpowiednich treści będą mogły wykazać się kreatywnością. Powstałe w ten sposób gazetki i ekspozycje mogą stać się ważnym elementem wizualnej identyfikacji miejsca, w którym zostały umieszczone. Cieszymy się, że produkty mogą być częścią oryginalnego komponowania przestrzeni i łączyć w sobie użyteczność z estetyką. Aluminiowa informacyjna wewnętrzna gablota ogłoszeniowa na klucze marki Arte-bis to ekspozycyjne witryny wielofunkcyjnego zastosowania do różnych sytuacji. Przekonaj się!

Przesuwne witryny do zadań specjalnych

Nasze produkty można zastosować nie tylko do prezentacji komunikatów czy okolicznościowych gazetek z elementami graficznymi. W instytucjach edukacyjnych czy kulturalnych wewnętrzne przesuwne gabloty można wykorzystać do prezentacji książek, drobnych artefaktów tematycznie związanych z koncepcją mini-wystawy lub niedużych konstrukcji, rękodzieła czy dzieł sztuki, które wzięły udział w konkursach organizowanych w szkole, domu kultury czy na uczelni. Pomysły na wykorzystanie tych ogłoszeniowo-informacyjnych produktów są ograniczone jedynie wyobraźnią – na pewno aluminiowe gabloty-witryny są ważnym narzędziem w budowaniu komunikacji lokalnych środowisk na różnych poziomach odbioru.

Opcjonalne rozwiązania tylko u producenta

Wszystkie produkty z katalogu wewnętrznych przesuwnych ogłoszeniowych gablot informacyjnych można uzupełnić o opcjonalne dodatki. Najważniejszym z nich będzie zamontowane na życzenie źródło światła, które przyciągnie uwagę obserwatora, wskazując na wyeksponowaną na ścianie zawartość gabloty. Oświetlenie LED idealnie nadaje się do mebli wiszących – dzięki niemu również łatwiej zapoznać się z informacjami umieszczonymi wewnątrz skrzynki, nawet przy wyłączonym świetle czy półmroku panującym na korytarzu lub w hallu. Jeśli wymaga tego upatrzone z góry przez Klienta miejsce, możemy wyprodukować ramę w wymiarach spoza katalogu. Można u nas zamówić również specjalne efekty kolorystyczne – wchodzące w skład konstrukcji profile aluminiowe dostarczymy Państwu w jednym z kolorów palety RAL. Na wszystkie przesuwne ogłoszeniowe gabloty i witryny wewnętrzne udzielamy gwarancji na okres dwóch lat. Prosimy o kontakt w każdej sprawie – odpowiemy nie tylko na pytania w sprawie zamówień i sprzedaży. Doradzimy również w kwestii aranżacji wnętrz z użyciem naszych mebli ekspozycyjnych, by ostateczny rezultat podniósł poziom bezpieczeństwa i zapewnił ciekawy efekt wizualny.