Gabloty na sztandar

Szkoła, urząd lub inna instytucja zwykle może poszczycić się własnym sztandarem. Problem stanowi jednak jego przechowywanie. Jak sprawić, aby przez lata prezentował się jak najlepiej? Jak zapobiec jego zakurzeniu się czy przypadkowemu zniszczeniu?

Rozwiązaniem jest szklana gablota na sztandar. Nie tylko pomoże ona uchronić cenny symbol, ale również umożliwi należyte jego wyeksponowanie. Zamiast trzymać ważny dla szkoły symbol w schowku, warto pokazać go uczniom i w ten sposób wzbudzić w nich zamiłowanie do tradycji. Gablota, ustawiona przy ścianie lub na niej zawieszona umożliwi oglądanie sztandaru z trzech stron.

Aluminiowe profile, stanowiące rusztowanie mogą zostać pomalowane – nie muszą pozostać naturalnie metaliczne. Dodatkowo krawędzie i kanty są należycie zabezpieczone – tak, aby nikt się nie skaleczył.

 

Nie znaleziono produktów, które spełniają Twoje kryteria. Spróbuj menu nawigacyjnego u góry strony.

Gablota na sztandar

Szklana witryna pozwala na zaprezentowanie proporca w pełnej krasie. Każdy będzie mógł podziwiać rozwinięty sztandar i dostrzec na nim nawet najmniejsze szczegóły. Pomoże w tym doświetlenie za pomocą LED-ów, zainstalowane w szklanej gablocie. Oferujemy możliwość zamontowania takiego oświetlenia. Dzięki niemu proporzec będzie świetnie się prezentował, niezależnie od tego, jakie światło jest na zewnątrz. Oświetlona gablota będzie też bardziej zwracała uwagę przechodzących korytarzem uczniów. Jest ona tak zaprojektowana, aby sama w sobie nie odwracała uwagi od zawartości.

Oferowana gablota na sztandar, umieszczona w widocznym miejscu (na przykład w pobliżu głównego wejścia) ma jeszcze jedną zaletę. Rodzice, odwiedzający daną placówkę edukacyjną przy okazji zapisów dzieci do szkoły czy wywiadówek przekonają się, jak ważne jest dla niej kultywowanie tradycji i przekazywanie ich najmłodszym pokoleniom. Zapraszamy do zakupu naszych gablot i witryn!