Gabloty wiszące wewnętrzne

Gabloty wiszące wewnętrzne to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwoli nam na łatwe, a zarazem bardzo estetyczne wyeksponowanie naszych ogłoszeń. W naturalny sposób przyciągną wzrok osób odwiedzających Państwa instytucję, by zapoznać się z ogłoszeniami, komunikatami, regulaminami i innymi treściami, które porządkują pracę szkoły, urzędu czy firmy. Możecie być pewni, że zamieszczone w nich informacje dzięki jedno- lub dwuskrzydłowym, a także przesuwnym drzwiczkom nie zostaną zdjęte, zmienione, zniekształcone czy zniszczone. Za sprawą solidnych zamków, dopasowanych do każdego rodzaju zabezpieczeń, kontrola nad zawartością sprawi, że gabloty wewnętrzne pozostaną do wyłącznej dyspozycji osób powołanych do ich obsługi.

Produkujemy wiszące gabloty wewnętrzne z trzema rodzajami podkładu, który możecie Państwo wybrać według własnych upodobań. Tablice korkowe umożliwią częstą i szybką zmianę treści przy pomocy pinezek. Wypełnienie tekstylne pozwoli na schludne i estetyczne ich rozmieszczenie, które pozostaną wewnątrz przeszklonej witryny przez dłuższy czas. Tło z blachy będzie z kolei dopasowane do mocowania na magnesy, łącząc w sobie zalety dwóch poprzednich rodzajów.

Gabloty wewnętrzne

Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niewielka ilość miejsca nie pozwala na inne narzędzia ekspozycyjne. Nasze wiszące gabloty wewnętrzne można wykorzystać jako przestrzeń do wystawienia również drobnych, trójwymiarowych eksponatów. Po przymocowaniu do wnętrza skrzynki, dzięki jej przestrzennemu charakterowi, ukażą się w niej w pełnej krasie drobne prace plastyczne czy inne artefakty. Gablota wewnętrzna to znakomity sposób na oszczędność przestrzeni. Nie wystaje zbytnio poza płaszczyznę ściany, za to dzięki naszej autorskiej konstrukcji z anodowanych listew aluminiowych o podwyższonej trwałości osiągamy bez szwów wzmacniających wymiary do 100 x 150 cm, pozwalające na estetyczną prezentację druków wielkoformatowych. Przy tak dużej powierzchni listwy nośne są wyjątkowo cienkie, przez co przeszklone tablice ogłoszeniowe sporych rozmiarów pozostają transparentne i pasują do rozmaitych koncepcji wyposażenia wnętrz. Sprawdzą się zarówno w klasycznych aranżacjach zabytkowych budynków szkolnych, jak i nowoczesnych, przeszklonych biurowców czy koncepcyjnych bryłach nowoczesnych muzeów.

Każda wisząca gablota od Arte-bis spełnia surowe wymogi bezpieczeństwa, dzięki czemu znakomicie nadaje się do montażu w szkołach, przedszkolach i innych placówkach oświatowych. Kierujemy się nie tylko normami BHP – kwestia bezpiecznego użytkowania pozostaje priorytetem już na etapie projektowania. Poddajemy analizie każdy detal konstrukcji – od dopuszczalnego udźwigu, przez jakość szkła po wyprofilowanie obrysu. W tym ostatnim przypadku ograniczyliśmy skutki możliwych zdarzeń losowych przez znaczne spłaszczenie konstrukcji, zastosowanie najlżejszego metalu o zaokrąglonym przekroju i uzupełnienie go na złączach kształtkami z tworzywa sztucznego. Zapobiegają one kontuzjom przy przypadkowym uderzeniu w róg witryny, a jednocześnie dopasowują się do reszty elementów, tworząc wyjątkowo estetyczną całość.

Podobne zasady towarzyszą nam podczas planowania sposobu, w jaki będzie się otwierać gablota. Proponujemy trzy rodzaje zabezpieczeń: drzwi jednoskrzydłowe uchylne do góry (lub na bok w przypadku montażu pionowego – każdy egzemplarz został wyposażony w taką opcję), drzwi dwuskrzydłowe otwierane tradycyjnie lub szyby przesuwne. Każde z nich daje możliwość wyboru mebla w zależności od potrzeb i oczekiwań. Pierwsze rozwiązanie warto zastosować, gdy zależy nam na niezakłóconym polu obserwacji, przy zamieszczaniu wydruku o dużej powierzchni. Drugie sprawdzi się przy częstej zmianie ekspozycji, np. w korkowych tablicach ogłoszeń i komunikatów spółdzielni mieszkaniowej, które możemy spotkać na prawie każdej klatce schodowej. Trzeci sposób łączy w sobie zalety dwóch pierwszych, a zamknięcie, które nie wymaga otwierania szklanych elementów (ryzyko wypadku), jako najbezpieczniejsze rozwiązanie, powinno trafić na szkolne korytarze. Jednocześnie każdy z nich zapewnia swobodę obsługi i nie koliduje z informacyjną funkcją tablicy.

Gabloty wiszące od producenta

Firma F.P.H.U. “Arte-bis” Wiesław Mońka, działająca m.in. jako producent gablot informacyjnych, oferuje dostosowane do potrzeb klienta gabloty informacyjne. Nasze gabloty ogłoszeniowe wykonywane są solidnie, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Gablota wisząca wewnętrzna to produkt niezbędny jest wszędzie tam, gdzie występuje konieczność ekspozycji informacji. By ułatwić Państwu wybór odpowiedniej gabloty informacyjnej, poniżej zamieszczamy nasze standardowe produkty. W przypadku zapotrzebowania na nietypowy model zapraszamy do kontaktu – jako producent gablot wiszących aluminiowych jesteśmy w stanie przygotować nawet najbardziej niestandardowe rozwiązania. Zachęcamy również do przejrzenia naszych innych produktów, gdzie znają Państwo między innymi gabloty ogłoszeniowe, gabloty szkole, witryny ekspozycyjne i gabloty muzealne.