Gabloty wiszące zewnętrzne

Rozmaite podmioty gospodarcze i instytucje coraz chętniej wychodzą ze swoją informacją na zewnątrz. Oferty promocyjne, menu w kawiarniach i restauracjach, informacja o godzinach otwarcia, rozkłady jazdy czy repertuar kina, a nawet plakaty reklamowe w mniejszych wymiarach – to tylko kilka z wielu przykładów. Z drugiej strony instytucje publiczne i urzędy chętnie utrzymują tablice z ogłoszeniami na zewnątrz swoich siedzib, ponieważ dzięki nim informacje, obwieszczenia i ogłoszenia są dostępne dla ogółu obywateli nawet po godzinach pracy biur. O zawsze dobry wygląd zawartości komunikatów na zewnątrz, prostotę obsługi i bezpieczeństwo użytkowania tablic informacyjnych warto zadbać, używając niezawodnych i wytrzymałych środków prezentacji wizualnej Arte-bis. Jako producent z długoletnim doświadczeniem oferujemy w naszym katalogu wiele różnych produktów ekspozycyjnych, w tym gabloty wiszące zewnętrzne, przeznaczone do umieszczenia na ścianach budynku.

Są one odporne na zmienne warunki pogodowe i tak zaprojektowane, aby wilgoć i uliczny kurz nie przedostawały się do środka.  Szczelne drzwi (do wyboru jedno- lub dwuskrzydłowe), w zależności od wybranego modelu, otwierające się na boki albo do góry przy pomocy siłownika gazowego, po zamknięciu stanowią jednolitą płaszczyznę z ramami, ściśle przylegającą i nieprzepuszczającą zanieczyszczeń czy opadów atmosferycznych. Dzięki temu ozdobna karta czy plakat reklamowy wewnątrz skrzynki nie zamienią się po upływie kilku dni w pofałdowany i zamokły skrawek papieru. Gabloty wiszące zewnętrzne produkujemy z bezpiecznych materiałów, tj. aluminiowych profili i specjalnego szkła. Płaski przekrój i zaokrąglone profile, wykończone plastikowymi klipsami w narożnikach, tworzą linię neutralizującą zagrożenia kontuzją przypadkowych przechodniów podczas zdarzeń losowych. Jednocześnie zespolone ze szkłem hartowanym lub akrylowym, wyjątkowo odpornym na stłuczenie, tworzą mocną konstrukcję, której nie zaszkodzą akty wandalizmu ani przypadkowe uderzenia mechaniczne. Wszystkie produkty są zamykane na klucz, co chroni ich zawartość przed dostępem niepowołanych osób. Gablota wisząca zewnętrzna nie może mieć pola użytkowego wykonanego z korka lub tkaniny, jak w przypadku tablic do wewnątrz – byłyby one narażone na nadmiar wilgoci. Do tych celów nadaje się zupełnie inny materiał – powierzchnia służąca do przypinania ogłoszeń lub informacji jest magnetyczna.

Gablota zewnętrzna wisząca – gdzie ją umieścić?

Rozmaite gabloty wiszące z oferty Arte-bis wyróżniają się płaskim kształtem, opływowym profilem i transparentnością. Zwłaszcza wersje uchylne, otwierane jednym skrzydłem do góry przy pomocy siłownika gazowego, są opcją wybieraną przez tych z Państwa, którzy chcieliby korzystać z witryny niepodzielonej ramą ani listwą łączącą. Przy parametrach technicznych, których wymagają nasze produkty, maksymalna szerokość, którą może posiadać zewnętrzna gablota to 1,5 m. Można na tej powierzchni umieścić wielkoformatowy plakat z informacją lub reklamą. Wersje dwudrzwiowe to także doskonała opcja w przypadku, gdy ktoś regularnie umieszcza za szkłem anonse i komunikaty – zamknięcie tego modelu jest równie pewne jak w przypadku tablicy z uchylnymi szklanymi drzwiczkami.

Gablota wisząca – gdzie ją umieścić?

Gablota wisząca zewnętrzna to świetne rozwiązanie dla kin i teatrów, umożliwiające przechodniom zapoznanie się z aktualnym repertuarem. Chętnie korzystają z nich również muzea i domy kultury, a także stowarzyszenia i organizacje projektujące ciekawe eventy dla szerokiej publiczności – gabloty wiszące to podstawowy nośnik informacji ulicznej na temat aktualnej oferty kulturalnej i społecznej.  Można ją również wykorzystać w branży gastronomicznej – na przykład umieszczając w niej menu z promocjami, zachęcające do wstąpienia na obiad lub kawę do lokalu. Budynki klubów sportowych, plebanie, uczelnie, punkty informacji turystycznej, dworce autobusowe i kolejowe, przystanki, placówki służby zdrowia to oczywiście tylko nieliczne z miejsc, gdzie gablota zewnętrzna znajdzie swoje zastosowanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Producent gablot wiszących

Warto zamawiać konstrukcje zewnętrzne wprost u producenta. Na życzenie, do każdej witryny dołączamy oświetlenie w postaci punktowo montowanych lampek LED-owych. Dzięki temu treść wewnątrz skrzynki będzie doskonale czytelna o każdej porze. Możemy również zmienić kolor wewnętrznej powierzchni lub aluminiowych profili – pomalujemy je dla Państwa na kolor dostępny w palecie RAL. Zapraszamy do kontaktu – nie tylko dopasujemy wymiary tablic do Waszych potrzeb lub projektu (za każdym razem na nowo przeliczając obciążenia i parametry techniczne naszych produktów), ale także wesprzemy poradą podczas planowania kampanii wyjścia z ofertą na ulice miasta. Mamy w tym ogromne doświadczenie – Arte-bis produkuje meble ekspozycyjne i środki prezentacji wizualnej już od lat dziewięćdziesiątych XX wieku.