Gabloty wiszące zewnętrzne

W tej kategorii proponujemy Państwu gabloty, przeznaczone do umieszczenia na zewnątrz budynku. Są one odporne na zmienne warunki pogodowe i tak zaprojektowane, aby wilgoć i uliczny kurz nie przedostawały się do środka. Gabloty wiszące zewnętrzne produkujemy z bezpiecznych materiałów, tj. aluminiowych profili i specjalnego szkła. W zależności od wybranego modelu, drzwiczki gablot otwierają się na boki albo do góry (siłownik gazowy). Wszystkie produkty są zamykane na klucz, co chroni ich zawartość przed dostępem niepowołanych osób. Powierzchnia służąca do przypinania ogłoszeń lub informacji jest magnetyczna. Gablota wisząca zewnętrzna to świetne rozwiązanie dla kin i teatrów, umożliwiające przechodniom zapoznanie się z aktualnym repertuarem. Można ją również wykorzystać w branży gastronomicznej – na przykład umieszczając w niej menu z promocjami, zachęcające do wstąpienia na obiad lub kawę do lokalu. To oczywiście tylko nieliczne z miejsc, gdzie gablota zewnętrzna znajdzie swoje zastosowanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Gablota zewnętrzna wisząca - produkt na miarę potrzeb

Aby nasze propozycje jak najlepiej spełniły Państwa oczekiwania, oferujemy możliwość dopasowania ich do indywidualnych wymagań. By gablota wisząca jak najlepiej prezentowała się na ścianie i pasowała do elewacji, proponujemy zmianę koloru aluminiowych profili. Nie muszą one być naturalnie metaliczne! Do wyboru są barwy z palety RAL. Na życzenie wymienimy na inny kolor także powierzchnię magnetyczną.

Ponadto możliwe jest wykonanie całej gabloty na wymiar - tak, aby jak najlepiej wypełniła dostępną przestrzeń i pomieściła to, co ma w niej być opublikowane. Wiemy, że wiszące gabloty zewnętrzne powinny zwracać uwagę przechodniów - także wtedy, gdy sama instytucja jest już zamknięta. Przecież menu czy kinowy repertuar może zainteresować kogoś, kto spaceruje w okolicy wieczorem. Z tego względu oferujemy zamontowanie w gablocie oświetlenia LED - po to, aby ogłoszenia i informacje były czytelne o dowolnej porze dnia i przyciągały wzrok nawet w nocy. Zapraszamy do kontaktu - chętnie uwzględnimy Państwa preferencje i przygotujemy wyjątkowy produkt!