Gabloty wolnostojące

Firma Arte-bis proponuje rozmaite rozwiązania, ułatwiające wizualną prezentację informacji, eksponatów czy pamiątek i pozwalające jak najlepiej zagospodarować dostępną przestrzeń. Dla muzeów, galerii, bibliotek oraz innych instytucji proponujemy gabloty wolnostojące – zarówno wewnętrzne (do budynków), jak i zewnętrzne.

W ofercie mamy i płaskie witryny, służące do zamieszczania komunikatów, ogłoszeń, zdjęć, obrazków lub płaskich przedmiotów, i przestrzenne witryny muzealne na większe eksponaty. Każda gablota może zostać dostosowana do indywidualnych wymagań – zarówno pod względem wymiarów, jak i koloru oraz oświetlenia. Pomożemy Państwu znaleźć optymalne cenowo i wizualnie rozwiązanie! Wszystko po to, aby jak najlepiej zaprezentować to, co chce się pokazać innym osobom. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami gablot wolnostojących i do kontaktu z nami.

Wolnostojące gabloty jako wszechstronny produkt

Opera, teatr, kino czy urząd miasta... Zewnętrzna gablota wolnostojąca to doskonałe medium informacyjne dla przechodniów - ale nie tylko. To także świetny pomysł na plenerowe wystawy - na przykład galerię fotografii wzdłuż parkowej alejki. Gabloty są zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi oraz zamykane na klucz, co chroni zawartość przed przypadkowym bądź celowym zniszczeniem. Wykonujemy modele otwierane do góry (na siłowniku) lub na bok - w dowolną stronę.

Co sprawdzi się dla muzeum lub luksusowego sklepu, np. z biżuterią? Tutaj proponujemy klasyczne gabloty wolnostojące ze szklanymi ściankami, umożliwiające podziwianie eksponatów, biżuterii czy innych produktów z wielu stron. Zastosowanie w nich eleganckiej płyty meblowej sprawia, że witryna wspaniale wpasuje się w klimat muzeum. Oferujemy możliwość wykonania gablot z bezpiecznego szkła, przemalowania aluminiowych profili na wybrany kolor oraz zamontowania oświetlenia w witrynie. Zapraszamy!