Tablice wiszące

Trudno jest wyobrazić sobie biuro, salę konferencyjną czy szkołę bez wiszącej tablicy, dzięki której wszystkie ważne informacje lub ogłoszenia znajdują się w jednym miejscu. Przeprowadzanie szkoleń lub praca nauczycielska nie mogą odbyć się bez tego praktycznego przedmiotu, za pomocą którego w łatwy sposób przekażemy zdobytą wiedzę uczniom albo kursantom. Tablica wisząca cieszy się również dużą popularnością jako funkcjonalny dodatek do domów i mieszkań – z łatwością przypniemy na nią lub napiszemy listę zakupów czy ważne sprawy do załatwienia. Ponadto tablice wiszące mogą również odgrywać rolę dekoracyjną – świetnie sprawdzają się do tworzenia na nich kolaży ze zdjęć, złotych myśli lub innych pomysłowych aranżacji ozdobnych, które wypełnią wnętrze naszą osobowością i wyjątkowym klimatem. Doskonale rozwijają również kreatywność dzieci i pobudzają wyobraźnię do wykonywania artystycznych działań.

Strona 1 z 3123

Tablice wiszące

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości tablic wiszących w rozmaitych rozmiarach, dzięki czemu wybierzesz produkt, który idealnie wpisze się w Twoje potrzeby i oczekiwania.  Posiadamy tablice:

Wszystkie tablice wiszące z naszego asortymentu zostały wykonane z trwałych materiałów, aby jak najlepiej spełniały swoją funkcję, służyły na lata, a także cieszyły oko – nie ma znaczenia, czy będą stosowane do użytku publicznego, czy w domowym zaciszu – doskonale spiszą się w każdych warunkach. Tablice korkowe najczęściej spotykamy na biurowych korytarzach, poczekalniach, recepcjach, ale również w domach prywatnych. Są doskonałym sposobem na organizację wszelkiego rodzaju zadań. Tablice magnetyczno-suchościeralne posłużą na przykład jako miejsce do umieszczania ważnych informacji – tak naprawdę liczba zastosowań jest nieograniczona. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą tablic wiszących.

Wybierając produkty z niniejszej kategorii, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów. Podstawowy to oczywiście wymiary – do kupienia są modele o takiej wysokości i szerokości, jak 80 x 120 cm, 120 x 180 cm, 100 x 120 cm, 40 x 60 cm, 50 x 70 cm i wiele innych. Proporcje to jedno, a dostępna przestrzeń drugie. O ile w klasie lekcyjnej tablice stanowią podstawowy i centralny element wyposażenia, na który po prostu musi się znaleźć miejsce, o tyle w pokoju nastolatka lub niewielkim gabinecie zmieszczenie szerokiego i wysokiego wariantu może być zwyczajnie trudne. Przed zamówieniem warto więc poświęcić nieco czasu na precyzyjne pomiary i planowanie zagospodarowania przestrzeni.

Wielkość ma bezpośredni wpływ na zastosowanie tablicy. Inną rolę spełnia mały model na wolnym skrawku ściany w pokoju ucznia szkoły podstawowej niż egzemplarz mający kilka metrów kwadratowych w samym środku pokoju konferencyjnego w siedzibie korporacji. Należy też odpowiedzieć sobie na pytanie, czy będzie ona wykorzystywana nieustannie, skupiając uwagę wielu osób czy zawiśnie na ścianie jedynie jako funkcjonalny dodatek.

Kolejną kwestią wymagającą rozważenia jest materiał wykonania, który bezpośrednio wpływa na ewentualne zastosowanie. Tablice wiszące można podzielić na korkowe, kredowe, magnetyczno-suchościeralne oraz tekstylne. Korkowe słusznie kojarzą się z możliwością szybkiego przyczepiania karteczek, notatek, zdjęć czy przedmiotów na pinezki. Do kredowych potrzeba kredy, więc zastosowanie w szkolnej klasie nasuwa się samo. W wielu placówkach edukacyjnych stawia się jednak na „konkurencyjny” wariant magnetyczno-suchościeralny, który również ma wiele praktycznych walorów, a wśród nich znajduje się m.in. korzystna cena. Do produkcji używa się także wariantów tekstylnych, których kolor może być różny.

Skoro mowa o kolorystyce, warto skupić się na kolejnym aspekcie istotnym przy wyborze i zakupie. Mianowicie rodzaj tablicy nie powinien ujmować estetyce wnętrza – wręcz przeciwnie. Choć produkt ma typowo funkcjonalny charakter, może i powinien być też ozdobą pokoju, gabinetu czy biura. Aby podjąć najlepszą możliwą decyzję konsumencką, należy rozważyć wybór ramy aluminiowej lub drewnianej, kierując się tym, która lepiej pasuje do stylistyki wnętrza. O ile tablice korkowe są dość jednorodne i na pierwszy rzut oka identyczne, o tyle w przypadku chociażby tekstylnych trzeba określić kolor materiału.

Szeroki wybór tablic wiszących wysokiej jakości

Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym, można mieć pewność korzystnego stosunku jakości do ceny. Różnice kwotowe są relatywnie nieduże, dlatego warto po prostu wybrać to, co najlepiej nadaje się do danego pomieszczenia. Przeprowadzanie szkoleń i zajęć lekcyjnych, prezentacje biznesowe, porządkowanie celów i planów, kolekcjonowanie wspomnień – lista potencjalnych zastosowań jest naprawdę długa. Zwłaszcza że tablice wiszące sprawdzają się nie tylko w domu czy miejscu pracy, ale także w mniej standardowych sytuacjach, na przykład na imprezach okolicznościowych. Prostota montażu i lekkość konstrukcji nawet większych modeli zachęcają do kreatywnego wykorzystania.

Dostępne w tej kategorii tablice zostały wyselekcjonowane pod kątem nie tylko różnorodności wymiarów, ale przede wszystkim jakości wykonania. Zaokrąglone narożniki wzmacniające stabilność, kolorystyka powierzchni użytkowej, parametry profilów aluminiowych i drewnianych ram, usztywniające elementy, bezpieczny dla dzieci i dorosłych klej, sprawdzone łączenia – to elementy, które świadczą o profesjonalnym podejściu naszych projektantów, wykonawców i sprzedawców.

Wyposażanie biura, aranżacja mieszkania, robienie prezentów bliskim osobom – to tylko jedne z wielu okazji do zakupu wiszących tablic, które są trwałe i estetyczne, a przede wszystkim bardzo funkcjonalne. Nasze wieloletnie doświadczenie jako producenta i sklepu internetowego w jednym pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Pracownicy są przygotowani do odpowiedzi na wszystkie ewentualne pytania dotyczące tablic oraz innych środków prezentacji wizualnych. Polska produkcja, szybka i bezpieczna dostawa, najlepszy wybór typów i rozmiarów – właśnie dlatego warto nam zaufać!

Tablica szkolna - symbol szkoły

Efektywne lekcje w każdej szkole nie mogą obejść się bez tablicy szkolnej, dzięki której nauczyciel przekaże uczniom wiedzę i wytłumaczy wszystkie trudne zagadnienia.  Narysuje przekrój układu trawiennego bądź dokładnie rozpisze skomplikowany wzór fizyczny. Hasłowo przedstawi rozbudowany motyw literacki albo rozrysuje drzewo genealogiczne Piastów. Potencjał szkolnych tablic jest wręcz nieograniczony - nic więc dziwnego, że od wielu lat z niemałą przyjemnością korzystają z nich uczniowie i nauczyciele na całym świecie.

Nie ma bardziej trafnego skojarzenia z placówkami oświatowymi, jak właśnie klasyczne zielone tablice do pisania kredą, które w dalszym ciągu doskonale spełniają swoją funkcję i są chętnie wybierane przez klientów. Największą popularnością cieszą się tablice szkolne typu tryptyk, które składają się z trzech części: powierzchni głównej oraz dwóch skrzydeł bocznych, które możemy w miarę potrzeb rozłożyć, powiększając tym samym powierzchnię użytkową. W tak przygotowanej klasie zajęcia będą znacznie wydajniejsze i ciekawsze dla uczniów, którzy zaangażują się w rozwiązywanie ćwiczeń. Tablica szkolna pomoże w przeprowadzeniu lekcji niezależnie od wykładanego przedmiotu: od tych humanistycznych aż po ścisłe i artystyczne.

Ponadto dzieci uwielbiają z niej korzystać – rysowanie i pisanie po tablicy to świetna zabawa, która rozwija wyobraźnię i pobudza kreatywność. Wspomaga ćwiczenie umiejętności manualnych oraz motoryki małej, które są szczególnie istotne na początkowym etapie rozwoju zdolności pisania. 

Tablice szkolne dla wymagających

Każdemu, komu zależy na solidnych produktach, które w niezmienionej postaci służyć będą użytkownikom przez wiele lat, polecamy tablicę tryptyk w wersji klasycznej, do pisania kredą oraz w wersji suchościeralnej, do pisania specjalnymi mazakami.

Poszczególne elementy proponowanych produktów charakteryzują się dużą trwałością. Wysokiej jakości zawiasy gwarantują cichą, płynną pracę, zużywają się bardzo wolno, nie skrzypią, nie odpadają. Mimo bardzo solidnej konstrukcji tablice szkolne nie są ciężkie, wręcz przeciwnie - charakteryzują się raczej lekkością. Ta cecha sprawia, że można wieszać je nie tylko na standardowych ścianach murowanych, ale i ścianach kartonowo-gipsowych, o mniejszym udźwigu.

Dbając o zaspokajanie różnorodnych potrzeb klientów, oferujemy tablice w kilku dostępnych rozmiarach. Wysokość tablicy tryptyk wynosi 100 cm, natomiast jej szerokość może mieć 240, 300, 340 lub 400 cm. Podczas składania zamówienia należy wybrać jedną z widniejących na stronie opcji.