Tablice korkowe w ramie aluminiowej

Tablice korkowe w ramie aluminiowej to grupa produktów, która cieszy sisię największa popularnością wśród naszych klientów. Ich niekwestionowaną zaletą jest stosunek ceny do jakości wykonania. Dzięki użyciu najwyższej jakości komoponentów tablice korkowe w ramie aluminiowej podbijają wnętrza naszych klientów. Idealnym sposobem na stworzenie ciekawej galerii, prezentacji lub miejsca na przekazywanie ważnych treści i ogłoszeń jest wszechstronna tablica aluminiowa, której możliwości zastosowań nie mają granic. Jej uniwersalność sprawia, że doskonale wkomponuje się w większość pomieszczeń – tych bardziej nowoczesnych, ale też tradycyjnych, starszych i klasycznych. Z pewnością przyciągnie wzrok wszystkich odwiedzających dane miejsce. Tablice aluminiowe świetnie sprawdzają się na przykład w szkołach, budynkach administracyjnych, urzędach, przestrzeniach handlowych czy klatkach schodowych, czyli wszędzie, gdzie istnieje potrzeba czytelnego przedstawienia informacji w estetyczny sposób. Możemy mieć pewność, że nowoczesna tablica aluminiowa przysłuży się znacznemu usprawnieniu komunikacji – również tej wewnątrz firmy. Dodatkowo tablica aluminiowa posiada atrakcyjny, elegancki wygląd, który dopełnia wystrój całego pomieszczenia i wpłynie na pozytywne wrażenie gości bądź pracowników – takie elementy od razu kojarzą się z profesjonalizmem.

Pobudza kreatywność, motywuje do działania, nie pozwala zapomnieć o najważniejszych terminach, datach i wydarzeniach, a do tego świetnie wygląda, wzbogacając wnętrze pod względem estetycznym. Tablica korkowa wyposażona w ramę z aluminium, bo o niej mowa, jest niezwykłe uniwersalna – da się wykorzystać jej zalety zarówno w domu, jak i szkole czy biurze. Można zawiesić na niej karteczki z istotnymi informacjami, zdjęcia, motywujące cytaty, różnego rodzaju plany i rozpiski, przypomnienia itd. Zagospodarowanie dostępnej przestrzeni pozostaje kwestią potrzeb i wyobraźni użytkownika, dlatego prezentowane produkty są bardzo użyteczne i od lat nie wychodzi z mody.

Zgromadzone w niniejsze kategorii tablice korkowe z aluminiową ramą wyróżniają się znakomitą trwałością, która idzie w parze z pożądanymi właściwościami wizualnymi wynikającymi z atrakcyjnego wzornictwa. Dzięki temu pełnią podwójną rolę – zarówno praktyczną, jak i estetyczną. Można je zawiesić w domu, jak również na szkolnym korytarzu czy w biurze, żeby udostępnić ogłoszenie lub przypomnieć uczniom albo współpracownikom o czymś ważnym.

Każdemu, kogo interesuje wysokiej jakości, sprawdzona i wykonana ze starannie dobranego materiału tablica w ramie aluminiowej, warto polecić dostępne w naszym sklepie produkty, które wychodzą naprzeciw nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Wystarczy przejrzeć asortyment i wybrać dla siebie egzemplarz odpowiadający na indywidualne potrzeby oraz wymagania. W sprzedaży znajdują się produkty o różnych rozmiarach, co pozwala na znalezienie takiego, który najlepiej pasuje do danego miejsca.

Tablice aluminiowe

W naszym asortymencie posiadamy trwałe i solidne tablice aluminiowe, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród kupujących – jednocześnie powoli wypierają klasyczne modele drewniane. Produkty marki Arte-Bis wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz nowoczesnym, ciekawym designem, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego konsumenta. Każda tablica aluminiowa Arte-Bis wytwarzana jest z wytrzymałych profili aluminiowych, a produkcja odbywa się w kraju. Oznacza to, że wybierając proponowane produkty, dodatkowo wspierasz polski rynek branży środków prezentacji wizualnej. Ponadto wykorzystywane półprodukty w tablicach aluminiowych i wszystkich innych oferowanych przez nasz sklep internetowy spełniają konieczne normy bezpieczeństwa, co potwierdzają przyznane certyfikaty. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z prezentowanym asortymentem tablic aluminiowych, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Mimo że wciąż największą popularnością cieszą się produkty wykonane z drewna korkowego, to coraz większa liczba klientów sięga po asortyment z innego materiału – aluminium. Tego rodzaju tablice można z powodzeniem wykorzystać w celach, np. informacyjnych, aby wywiesić jakąś wiadomość do wglądu dla wielu osób, a także w trakcie różnego rodzaju prezentacji, wystaw, targów i konferencji. W sprzedaży znajdują się egzemplarze zarówno stojące, które można zagospodarować z obu stron, jak i wiszące, w przypadku których dostępna jest jedynie frontalna ściana.

Nowoczesne wzornictwo tablic aluminiowych sprawia, że znakomicie korespondują ze współcześnie wyposażonymi przestrzeniami. Poleca się je w pracowniach badawczych, jednostkach naukowych, ale też biurach i urzędach. To tylko przykładowe miejsca, w których można je postawić, bo w praktyce ich zastosowanie jest wręcz nieograniczone, podobnie jak egzemplarzy wyprodukowanych z drewna korkowego. Tym, co wyróżnia modele z aluminium, jest natomiast znakomita wytrzymałość.

Wykonanie z tego materiału decyduje o trwałości produktu, dzięki czemu może on służyć przez naprawdę długi czas, nawet jeśli jest intensywnie eksploatowany. Wynika to m.in. z wysokiej odporności na rdzę, która nie stanowi w tym przypadku żadnego zagrożenia. Mimo że aluminium zalicza się do metali, to jest wyjątkowo lekkim materiałem, dlatego wykonane przy jego użyciu tablice przenosi się bez najmniejszego problemu.

Jednym z najważniejszych aspektów, na które należy zwrócić uwagę przy kupnie produktów z niniejszej kategorii, jest jakość profili. Asortyment zgromadzony w sklepie wyróżnia się zastosowaniem bardzo dobrych gatunkowo elementów, co przekłada się również na pożądaną trwałość. Co ważne, wszystkie produkty dostępne w sklepie od początku do końca powstają w kraju i przy użyciu polskich komponentów, dzięki czemu spełniają najsurowsze kryteria i wymagania.

Niezależnie od tego, czy chce się zamówić tablicę korkową z ramą aluminiową, czy wykonaną w całości z tego metalu, warto skorzystać z naszej oferty. Różnorodność rozmiarów gwarantuje szeroki wybór i pozwala na znalezienie egzemplarzy dopasowanych do powierzchni danego wnętrza. Wysoka jakość produktów idzie w parze z atrakcyjną, konkurencyjną ceną, co nie jest częstym zjawiskiem na rynku. Zachęcamy do przejrzenia asortymentu i wybrania tablic, które odpowiadają potrzebom i wymaganiom. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.