Tablice kredowe

Instytucja szkoły powstała z myślą o zapewnieniu powszechnej edukacji dzieci i młodzieży. Niezależnie od tego, czy uczeń uczęszcza do placówki publicznej, czy prywatnej, dyrekcja i nauczyciele są zobowiązani do wykorzystywania odpowiednich materiałów, urządzeń i przyrządów, za których pośrednictwem proces przekazywania wiedzy przebiega sprawnie i efektywnie. Do najpopularniejszych przedmiotów stosowanych w nauce szkolnej bez wątpienia zalicza się tablica kredowa. Z powodzeniem można jej używać w dowolnej placówce edukacyjnej, począwszy od przedszkola, poprzez szkołę podstawową, skończywszy na szkołach średnich i wyższych. Na szczególną uwagę zasługują wieloczęściowe rozkładane gabloty kredowe. Tablice dostępne w ofercie Art-bis cechuje atrakcyjna cena, łatwość montażu i bezpieczeństwo użytkowania.

W wyposażeniu każdej szkoły nie może zabraknąć profesjonalnej tablicy kredowej, która jest nieocenioną pomocą w przekazywaniu wiedzy i rozwiązywaniu ćwiczeń przez uczniów. Przy wykorzystaniu tablicy do pisania kredą nauczyciel posiada wiele możliwości prowadzenia lekcji, które będą zdecydowanie bardziej urozmaicone i ciekawe, a przerabiany materiał stanie się o wiele łatwiejszy do przyswojenia. Z tablic kredowych uwielbiają również korzystać dzieci – najczęściej w formie zabawy, ale jest to też świetne narzędzie edukacyjne nie tylko w szkole. Rysowanie po tablicy rozwija kreatywność, pobudza wyobraźnię i jest zajęciem znacznie ciekawszym niż tworzenie rysunków na papierze. Ponadto wykonane napisy i ilustracje możemy łatwo zmazać, co oznacza, że świetna zabawa nigdy się nie skończy – chyba że zabraknie kredy. Należy również wspomnieć, że obecnie tablice kredowe dostępne w sklepie artebis.com.pl mają znacznie szersze zastosowanie: często można je spotkać, np. w restauracjach lub kawiarniach, gdzie w ciekawy i praktyczny sposób przekazywane jest codzienne menu.

Za jej pośrednictwem nauczyciel może czytelnie przekazywać wiedzę wszystkim uczniom jednocześnie. Pisanie jest bardzo łatwe i wygodne, a możliwość natychmiastowego zmazania treści pozwala na sprawne prowadzenie wszelkiego rodzaju zajęć. Tablice kredowe stały się wręcz symbolem współczesnej szkoły, bez którego trudno ją sobie wyobrazić, mimo że coraz częściej zamienia się je na innego rodzaju modele, np. magnetyczne i suchościeralne. Co jednak istotne, produkty zgromadzone w niniejszej kategorii mogą z powodzeniem służyć nie tylko w celach edukacyjnych.

  • Tablica kredowa TSZ-AS

    Średnia ocena: 4.2
    Na podstawie: 7 ocen
    Tablica kredowa w ramie aluminiowej to niezastąpiony element wyposażenia klasy szkolnej.
    220.00 brutto Wybierz opcje

Tablica nie tylko do szkoły

Modele, na których można nanosić treść za pomocą kredy, poleca się także do użytku domowego, głównie w celach zabawy i zarazem edukacji dzieci. Ten obszar rozwoju dziecka nie musi przecież pozostawać wyłącznie w rękach nauczycieli – nic nie stoi na przeszkodzie, żeby prowadzić interesujące zajęcia w domu. Zebrany poniżej asortyment nadaje się do tego znakomicie, jednak warto go zamówić też z myślą o zabawie.

Tablicę kredową da się świetnie wykorzystać do rozwoju wyobraźni i intelektu dzieci, posługując się nią do gier i zabaw, np. w litery czy cyfry. Maluchy mogą na niej pisać i liczyć, ale też rysować, ucząc się w ten sposób i łącząc przyjemne z pożytecznym. Z ich punktu widzenia to bardzo ciekawa zabawa, która jednocześnie przynosi im wymierne korzyści rozwojowe. Kredowe tablice dostępne w ofercie Arte-bis to świetne elementy wyposażenia domu i praktyczne narzędzia edukacyjno-rozrywkowe.

Co interesujące, dostępne poniżej produkty są zamawiane z myślą o zastosowaniu komercyjnym. Tablice kredowe kupują restauracje, bary, kluby, puby oraz inne obiekty gastronomiczne czy hotelowe po to, aby np. każdego dnia wystawiać je na zewnątrz i za ich pośrednictwem informować potencjalnych klientów o aktualnym menu, bieżących cenach czy oferowanych promocjach. Możliwość bezproblemowego zmazania i naniesienia nowej treści pozwala na natychmiastowe wprowadzenie poprawek w momencie zmiany jadłospisu czy cen.

Niektórzy klienci decydują się na zamówienie tablicy kredowej w celach dekoracyjnych, aby za jej pomocą urozmaicić i wzbogacić wnętrze. Nie da się ukryć, że to oryginalny i ciekawy pomysł, który przy odpowiedniej realizacji może okazać się naprawdę korzystny dla estetyki danego pomieszczenia. Tablicę można z powodzeniem umieścić nie tylko w pokoju dziecięcym i kuchni, ale też salonie, biurze czy gabinecie.

Doświadczony producent tablic kredowych

Podstawową cechą każdej tablicy do pisania kredą powinna być przede wszystkim wytrzymałość – szczególnie jeśli jej przeznaczeniem będzie użytkowanie szkolne. Codzienne, wielogodzinne korzystanie z tablicy to prawdziwe wyzwanie dla materiałów, z których została wykonana – koniecznie muszą być więc najwyższej jakości. Oferowane w naszym sklepie internetowym tablice kredowe w praktycznej ramie aluminiowej zostały wykonane z solidnych blach produkcji niemieckiej i w porównaniu do drewnianych konstrukcji są odporne na warunki atmosferyczne. To powoduje, że mogą one być wykorzystywane na zewnątrz. Ponadto mają użyteczne właściwości magnetyczne – można zamieszczać na nich informacje za pomocą magnesów albo organizować ciekawe zabawy z ich wykorzystaniem. Na tablicy kredowej Arte-Bis z powodzeniem zamieścimy również plakaty lub inne pomoce dydaktyczne. Warto zaznaczyć, że wykorzystany przy produkcji tablic klej jest w pełni bezpieczny zarówno dla zdrowia dzieci, jak i środowiska. Wybierając proponowane produkty, na pewno się nie zawiedziesz. Serdecznie zapraszamy do bliższego poznania naszej oferty.

Ponieważ na rynku działamy od niemal 20 lat, doskonale znamy jego realia i wiemy, jak powinna przebiegać produkcja, której rezultatem są artykuły wysokiej jakości. Mamy świadomość, że dla kupujących liczy się także atrakcyjna cena, dlatego łączymy ją z solidnym i polecanym asortymentem. To pozwala nam na zdobywanie zaufania kolejnych klientów, dzięki czemu możemy się wciąż rozwijać, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym i dostarczając coraz lepsze tablice kredowe. Bez względu na to, jakie ma być ich zastosowanie, można mieć pewność, że dobrze spełnią swoje zadanie, a zakup przyniesie wiele satysfakcji zarówno nabywcy, jak i użytkownikom.

W trakcie wieloletniej obecności na rynku dostarczyliśmy setki produktów do dziesiątek szkół i przedszkoli z całej Polski. Nauczyciele chwalą sobie ich trwałość i użyteczność, dlatego placówki edukacyjne chętnie zamawiają kolejne tablice kredowe dostępne w sklepie artebis.com.pl. Zachęcamy do składania zamówień, a w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Artykuł powiązany z kategorią - Jaka tablica kredowa? Budowa i funkcjonalność