Tablice tekstylne

Aby codzienna komunikacja była sprawna, a żadna ważna informacja nie umknęła naszej uwadze, warto zaopatrzyć się w funkcjonalną tablicę tekstylną, która posłuży za doskonałą powierzchnię do przekazywania komunikatów i nie tylko. Możemy ją spotkać najczęściej w firmach, sekretariatach, szkołach, lokalach gastronomicznych, ale równie dobrze sprawdzi się na domowej ścianie – doskonale rozplanujemy na niej wszystkie czynności do wykonania lub stworzymy miejsce do kolekcjonowania najpiękniejszych wspomnień. Tablice tekstylne możemy również umieścić nad biurkiem w pokojach naszych pociech – to świetny sposób na efektywną naukę. Dzięki przypięciu rozmaitych materiałów edukacyjnych dziecko zdecydowanie szybciej opanuje wiedzę potrzebną do zaliczenia sprawdzianów i kartkówek. Tablica tekstylna przyda się również w nauce języków obcych – umieszczoną na niej listę słówek mamy zawsze w zasięgu wzroku. Obojętnie jakie są nasze potrzeby – tablice tekstylne mają szeroką gamę zastosowań i są niezwykle uniwersalne. Ich niezwykłą zaletą jest możliwość dowolnej konfiguracji koloru powierzchni użytkowej – dzięki czemu tablice materiałowe idealnie wpasują się w każde wnętrza – nawet te najbardziej klasyczne.

Użyteczne tablice tekstylne dostępne aż w 14 kolorach!

Jeśli szukasz tablicy tekstylnej dobrej jakości, jesteśmy pewni, że nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania. Wszystkie tablice zostały wykonane z solidnych podzespołów, aby służyły przez lata i nadal wyglądały estetycznie – ponadto cały proces produkcyjny odbywa się w Polsce. Tablice tekstylne marki Arte-Bis to idealne połączenie użyteczności i modnego designu. Materiał tekstylny wysokiego gatunku jest dostępny aż w czternastu kolorach, dzięki czemu wybierzesz tablicę, która wpasuje się w wystrój Twojego wnętrza i stanie się oryginalnym elementem dekoracyjnym – w mieszkaniu albo biurze. Klej stosowany w naszych produktach jest w pełni bezpieczny, również dla dzieci, a kanty są dodatkowo klejone i zszywane. Dysponujemy dwoma rodzajami tablic tekstylnych:

Z łatwością wybierzesz model skrojony na miarę Twoich potrzeb – szczególnie że dysponujemy również szeroką gamą rozmiarów. Od małych tablic: 30 X 40 cm, 40 X 50 cm lub 40 X 60 cm itd. Aż po całkiem duże m.in.: 100 X 170 cm, 100 X 180 cm, 100 X 200 cm. Jeśli interesuję Cię niestandardowy wymiar tablicy tekstylnej, serdecznie zapraszamy do kontaktu.