Kiedy może przydać się szklana szafa? Gabloty i witryny

Kiedy może przydać się szklana szafa? Gabloty i witryny

Szklana szafaSzklana szafa to rozwiązanie, które jest wykorzystywane zarówno w muzeach, sklepach, firmach, jak i w zastosowaniu domowym. Nic dziwnego – doskonale sprawdzi się przy prezentowaniu eksponatów, sprzedawanych produktów czy też np. swojej kolekcji modeli. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą gablot i witryny szklane o zróżnicowanym zastosowaniu.

Witryna na stoiska handlowe

Szklana szafa to element wyposażenia, który idealnie sprawdzi się podczas różnego rodzaju targów czy też organizowania tzw. wyspy handlowej. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że pozwala na prezentację oferowanego produktu bez żadnych zakłóceń. Na wypolerowanych szklanych półkach sprzedawane akcesoria mogą prezentować się naprawdę atrakcyjnie. Jeżeli doda się do tego delikatne podświetlenie LED, efekt może być naprawdę interesujący.

Powierzchnia magazynowa na dole takiej witryny (pod postacią zamykanej szuflady czy półki) pozwoli na wygodny dostęp do produktów przeznaczonych na sprzedaż. Będzie to szczególnie ważne, zważywszy na ograniczoną przestrzeń na danym stoisku.

Gablota do muzeum

Gablota wykonana ze szkła jest podstawowym elementem wyposażenia każdego muzeum. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że pozwala uchronić eksponaty np. przed kurzem, wilgocią czy innymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki temu, że drzwiczki są zamykane na kluczyk – przedmiot w szafce jest chroniony przed kradzieżą i dostępem osób niepowołanych.

Szklana szafa w domu

Szklana szafa to także element wyposażenia nowocześnie zaaranżowanych domów. Szklana konstrukcja doskonale pasuje np. do loftów czy industrialnie zaaranżowanych wnętrz. W tego typu witrynach czy gablotach prezentowane są różne rzeczy – od kolekcji sklejanych modeli, poprzez zabytkową ceramikę, aż po ważne pamiątki rodzinne. Taka szafa nie tylko zapewnia atrakcyjną oprawę dla przechowywanych przedmiotów, ale także stanowi bardzo atrakcyjny dodatek do wystroju wnętrza.

Pragniemy zauważyć, że jesteśmy producentem oferowanego asortymentu – w związku z tym realizujemy także zamówienia nietypowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami w galerii przykładowych realizacji. Gdyby pojawiła się potrzeba wykonania produktu na wymiar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Komentarze są wyłączone dla powyższego wpisu.