Wyróżnienia firmy Arte-Bis

Zostaliśmy wyróżnieni odznaczeniem Standard Allegro, przyznawanym za najwyższy standard oferowanych zakupów.

Nasza firma została doceniona za pomoc charytatywną przez opublikowanie podziękowań na stronie Bartusia Chełstowskiego.

Arte-Bis, mając na względzie wspieranie nauki i rozwój branży, w 2017 roku wziął udział w projekcie naukowym Katedry Przedsiębiorczości i Innowacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, dostarczając dane do badania o działalności inwestycyjnej przedsiębiorstw jako determinanty ich rozwoju. Na witrynie projektu naukowego zamieszczono podziękowanie za uczestnictwo w nim dla firmy Arte-Bis.

Oferty składane przez naszą firmę zostały wielokrotnie wyróżnione jako najkorzystniejsze (również jakościowo – nie zawsze z najniższą ceną) w postępowaniach przetargowych, w tym przez Jednostki Wojskowe i Uniwersytety, o czym instytucje te informowały na swoich lub innych – publicznych – witrynach:

Kontakt dla mediów

W przypadku zainteresowania mediów naszą firmą zapraszamy do kontaktu z właścicielem:

Pan Wiesław Mońka

Telefon kontaktowy: (+48) 502 332 619

Adres e-mail: kontakt@artebis.com.pl

Informacja dla mediów:

Firma F.P.H.U. “Arte-bis” Wiesław Mońka na rynku istnieje blisko 20 lat.

W naszej ofercie znajdują się dziesiątki różnych produktów z zakresu prezentacji wizualnej, takie jak: gabloty, tablice, meble, ramki i inne systemy prezentacyjne.

Przez cały okres istnienia na rynku nasza firma dynamicznie się rozwija, stale zwiększając zatrudnienie jak i rozszerzając ofertę, dzięki czemu na chwilę obsługujemy kilka tysięcy klientów rocznie.