Tablica magnetyczna na wymiar – idealne dopasowanie

Tablica magnetyczna na wymiar – idealne dopasowanie

Tablica magnetyczna na wymiarKiedy może przydać się tablica magnetyczna na wymiar?

Dzięki niej można optymalnie dopasować wymiary do rozmiarów audytorium.

Oprócz tego pozwoli ona na zagospodarowanie przestrzeni o niestandardowych wymiarach.

Nie można również zapominać o wymiarze estetycznym – zbyt duża tablica w niewielkim pomieszczeniu może być dużym ciężarem dla aranżacji.

Tablica magnetyczna na wymiar – kiedy się przyda?

W zależności od wolnej przestrzeni w danym pomieszczeniu, potrzebna będzie tablica o zupełnie innych wymiarach. W niewielkiej salce produkt o wymiarach 30×40 cm może okazać się zupełnie wystarczający. Z kolei w większych salach szkoleniowych dużo lepiej sprawdzi się większa plansza – np. 120×200 cm. Dlatego też tablica magnetyczna na wymiar jest tak wygodnym rozwiązaniem – ponieważ pozwala na jak najbardziej zoptymalizowane wykorzystanie przestrzeni.

Dlaczego warto wybrać nasze tablice?

Warto zaznaczyć, że nasze tablice posiadają grubą płytę porowatą, w związku z czym są one bardzo dobrze usztywnione. Takie rozwiązanie zapobiega jej odkształcaniu się względem ściany – dzięki czemu tablica będzie w idealnym stanie przez długie lata.

Oprócz tego pragniemy zaznaczyć, że wraz z naszymi tablicami z ramami aluminiowymi (typu TS-AK) otrzymają Państwo zestaw niezbędnych akcesoriów. Będą to markery (w 4 kolorach), ścierak magnetyczny (który może być zawsze wygodnie przyczepiony do metalowej powierzchni), 10 magnesów oraz półeczka na akcesoria. Taki zestaw wart jest nawet kilkadziesiąt złotych, więc nietrudno zauważyć, że będzie to spora oszczędność.

Tablica magnetyczna na wymiar jest bardzo prosta w montażu. Dzięki wyposażeniu w 4 punkty montażowe, wystarczą 4 otwory na ścianie, aby stabilnie ją zakotwiczyć. Jednocześnie warto zauważyć, że mocowanie tablicy na ścianie (w odróżnieniu np. od modeli wolnostojących) pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca w auli wykładowej czy sali szkoleniowej.

W naszym sklepie znajdą Państwo bardzo szeroki wybór tablic magnetycznych, dzięki czemu nie będzie problemu z ich dopasowaniem do danego wnętrza. Zachęcamy także do zapoznania się z tablicami do pisania kredą, korkowymi a nawet tekstylnymi. Gdyby potrzebowali Państwo dodatkowych informacji dotyczących produktów z naszej oferty – zapraszamy do kontaktu.

Komentarze są wyłączone dla powyższego wpisu.