Tablice tekstylne czyli kolorowa alternatywa tablic korkowych

Tablice tekstylne czyli kolorowa alternatywa tablic korkowych

Tablice tekstylne to produkt, na który decyduje się coraz to więcej klientów,Tablice tekstylne szczególnie jako alternatywę dla tablic korkowych. Musimy przyznać, że wybór ten jest uzasadniony – tablice tekstylne dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu ich obecność w danym pomieszczeniu sprawi, że od razu poczujemy się lepiej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, gdzie zawarliśmy wiele ciekawych informacji na temat tablic tekstylnych.

 

 

Tablice tekstylne, czyli kolorowa alternatywa tablic korkowych

Każdy kolor ma inne znaczenie. Powszechnie wiadomo, że odpowiednia kolorystyka wnętrza, dodatków czy nawet ubioru, ma wpływ na ogólne samopoczucie i odbiór przez innych. Chcąc wprowadzić nieco więcej barw do wnętrz, warto przyjrzeć się tablicom tekstylnym, które można zakupić wielu kolorach. W naszej ofercie znajdują się tablice tekstylne w ramie drewnianej oraz tablice tekstylne w ramie aluminiowej. Każdy z tych modeli dostępny jest w aż 14 kolorach!

Kolorowe tablice materiałowe

Tego typu elementy są popularnymi na rynku tablicami korkowymi, które dodatkowo są powleczone tkaniną w dowolnym kolorze. Do takiej powierzchni można przywieszać różnego rodzaju informacje, zdjęcia, notatki, napisy, a także elementy dekoracyjne. Oryginalnym rozwiązaniem jest także stworzenie z pinezek lub gwoździ wybranego kształtu, na przykład serca, okręgu, gwiazdy czy strzałki i przeciągnięcie przez nie nici lub sznurka, wykonując samodzielnie dzieła string art.

Tablice tekstylne w szkole i przedszkolu

Kolorowe tablice tekstylne mogą być wykorzystywane w placówkach oświatowych, w których dzieci spędzają dużo czasu, kształtując przy tym swój charakter i rozwijając umiejętności. Do zwiększenia zdolności manualnych może przyczynić się przygotowywanie przez dzieci materiałów na taką tablicę, na przykład wycinanie kształtów czy rysowanie laurek. Kolorowa tablica tekstylna będzie wyglądać dobrze nawet wtedy, gdy znajdą się na niej wyłącznie kartki z informacjami.

Tablice tekstylne do domu

Dobrym pomysłem jest zastosowanie tablicy korkowej pokrytej materiałem również w swoich domach. Pozwala to na przywieszenie rodzinnych zdjęć, zasad panujących w domu, a nawet grafiku wynoszenia śmieci. Szczególną frajdę może przynieść wspólne przywieszanie materiałów do tablicy czy modyfikowanie układów według indywidualnych oczekiwań. Co więcej, takie tablice tekstylne często pełnią funkcję edukacyjną – można do nich przyczepić mapę świata, tabliczkę mnożenia, albo fiszki.

Kolorowe tablice do biura

W pracy nie musisz przejmować się tym, że zapomnisz o ważnym terminie czy wykonaniu danego zlecenia. Wystarczy, że zastosujesz kolorową tablicę tekstylną, która wspomoże Twoją pamięć i dodatkowo wpłynie na lepsze samopoczucie. Wybór zielonego materiału na pewno wprowadzi do pomieszczenia spokój, pomarańczowego – optymizm, a żółtego wpłynie na większą aktywność umysłową. Otoczenie się odpowiednimi kolorami może realnie wpłynąć na Twoją pracę. Coraz to częściej tablice tekstylne stosowane są jako alternatywy dla tablic korkowych w ramie drewnianej oraz dla tablic korkowych w ramie aluminiowej.

Jak widać, tablice tekstylne to nie tylko zwykły artykuł do domu, szkoły czy biura, ale praktyczny w zastosowaniu dodatek, oddziałujący na wydajność, pamięć, dobre samopoczucie i zwiększanie umiejętności.

Inne kolorowe produkty

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko kolorowe tablice. Nasza firma jest również producentem gablot wiszących tekstylnych – dzięki czemu Państwa gabloty ogłoszeniowe również mogą zostać wyprodukowane w wielu kolorach! O zaletach gablot tekstylnych pisaliśmy w tym artykule – “Gabloty tekstylne, korkowe czy magnetyczne – które wybrać? Poradnik“.

Jeżeli już jesteśmy przy temacie gablot – warto dodać, że nasza firma jako producent gablot informacyjnych oferuje również możliwość zmiany koloru ramy gabloty – na dowolny kolor z palety RAL!

Szerokie pole manewru w kwestii kolorystyki produktu mamy również decydując się na zakup gablot wystawienniczych. Nasza witryny ekspozycyjne wykonane są w dużej mierze z płyty meblowej – której kolor wybiera klient w momencie zakupu. W ostatnim czasie obserwujemy wzrost zainteresowania gablotami ekspozycyjnymi do biblioteki – zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem – “Czym charakteryzują się najlepsze gabloty biblioteczne?”.

Dziękujemy za czas poświęcony na zapoznanie się z redagowaną przez nas treścią.

W przypadku pytań – zapraszamy do kontaktu!

 

Komentarze są wyłączone dla powyższego wpisu.