Wyposażenie szkół w meble – praktyczny poradnik

Wyposażenie szkół w meble – praktyczny poradnik

Wyposażenie szkół w meble to niezwykle pracochłonne zadanie. Aby pomóc Państwu Wyposażenie szkół w meblew przejściu tego skomplikowane procesu napisaliśmy specjalny poradnik, mający na celu przekazanie wiedzy niezbędnej przy wyborze produktów, jakimi są meble szkolne.

 

Zapraszamy do zapoznania się z treścią wpisu!

Wyposażenie szkół w meble – czyli co powinieneś wiedzieć

Decydując się na wyposażenie szkół w meble powinniśmy przede wszystkim dokładnie określić nasz budżet, który możemy przeznaczyć na zakup mebli szkolnych. Następnym, ważnym krokiem, jaki powinniśmy podjąć powinno być określenie wieku uczniów, którzy będą korzystali z zakupionych mebli. Jest to bardzo istotne, bowiem meble szkolne oraz meble przedszkolne projektowane są w taki sposób, aby zmaksymalizować trafność ich doboru do wzrostu uczniów.

Meble szkolne – czyli jak odpowiednio dobrać ich rozmiar

Jak już wspomnieliśmy wcześniej meble szkolne, które zakupujemy gdy decydujemy się na wyposażenie szkół w meble zostały zaprojektowane tak, aby z największą celnością dopasować je do wzrostu uczniów bazując na statystykach. Nasza firma, jako producent mebli szkolnych prezentuje Państwu zestawie w formie tabelki, gdzie prezentujemy:

  • Oznaczenie krzesła/stolika – czyli tak zwany rozmiar w skali od 1-7,
  • wysokość blatu – czyli wysokość od podłogi do blatu,
  • wysokość siedziska – czyli wysokość od podłogi do siedziska,
  • wzrost ucznia – czyli przedział wzrostu uczniów, dla których meble będą dopasowane idealnie.


Jak odpowiednio dobrać wyposażenie pracowni szkolnych względem rozmiaru mebli?

Szanowni Państwo, z racji posiadanego przez nas doświadczenia sugerujemy dobór mebli w rozmiarze 1-3 w przypadku wyposażenia w meble szkolne oddziałów przedszkolnych i zerówek. Krzesła szkolne oraz stoły szkolne w rozmiarze 2-4 proponowane są dla klas I-III, a dla uczniów klas IV-VI dedykujemy meble w rozmiarach 4-5. Dla klasy VI i wyżej rekomendujemy meble w rozmiarze 5-6, natomiast meble szkolne w rozmiarze 6-7 proponujemy jako wyposażenie szkół w meble dla osób dorosłych.

Przypominamy – dobrze dobrane meble szkolne pozwolą na zapewnienie odpowiedniego komfortu uczniów, sprzyjającemu lepszemu przyswajaniu nowej wiedzy.

Wyposażenie szkół i przedszkoli w pozostałe przedmioty

Sprzęt stanowiący wyposażenie szkół i przedszkoli to nie tylko meble szkolne. W nasze ofercie znajdziecie Państwo również inne przedmioty, które przydadzą się w każdej szkole. W ostatnim czasie zauważamy szczególny wzrost zainteresowanie sprzętem stanowiącym wyposażenie biblioteki. Tendencja ta w ogóle Nas nie dziwi, bowiem według statystyk Polacy coraz to częściej korzystają z bibliotek. Szukając sprzętu stanowiącego wyposażenie biblioteki zapraszamy do zapoznania się z naszym wpisem na temat: meble biblioteczne zapewniające porządek oraz wygodę.

W naszej ofercie znajdą Państwo również sprzęt stanowiący wyposażenie:

Tablice i gabloty szkolne

Nasza firma, jako producent tablic szkolnych oraz producent gablot szkolnych zaprasza do zapoznania się z napisanymi przez Nas poradnikami dotyczącymi :

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku pytań – zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, który pomoże Państwu zadać o to, by wyposażenie szkół w meble było czystą przyjemnością.

Zapraszamy również do zapoznania się ze zdjęciami z naszej najświeższej realizacji, gdzie przedmiotem dostawy były meble do klasy szkolnej:

Szafki szkolne

Meble przedszkolne

Meble szkolne

Meble do klas szkolnych

 

Komentarze są wyłączone dla powyższego wpisu.